.

.

Моќ Стоп Задна З Улица Воин Рампа Сопирачка Сет Z26-1057

Моќ Стоп Задна З Улица Воин Рампа Сопирачка Сет Z26-1057

DEN 4738.08
Износ

З26 екстремните влошки за Сопирачките За Улични Перформанси се направени за улични возачи со екстремни перформанси кои бараат пократки застанувања под најсложените услови. Вртежниот момент На Сопирачката Z26 е постојано поголем од ое влошките со извонредна термичка стабилност. Овие влошки за сопирачки со керамичка формула од јаглеродни влакна ќе ја зголемат моќноста на сопирачките без да ја жртвуваат секојдневната возливост. Површината на термички изгорени влошки ви овозможува брзо сопирање, а коморите и процепите обезбедуваат сопирање без бучава. Ако ви треба брз, низок шум и низок раствор на прашина, тогаш ви требаат Влошки За Сопирачките На Воинот Z26 На Стоп За Напојување! Стоп За напојување Задна З26 Улична Воинска Подлога За Сопирачки Сет З26-1057 •Керамичката формула З26 од Јаглеродни Влакна нуди екстремни перформанси на сопирање што се наменети за мускулни автомобили и возила за перформанси •влошки за сопирачки со формула За Ниска прашина дизајнирани да ја максимизираат моќноста на запирање и да ги одржуваат тие тркала чисти •премиум шимовите од Нерѓосувачки челик обезбедуваат подобра дисипација На топлина Доџ Челинџер 2019-2009; Полнач 2019-2006; Магнум 2008-2005.

R

Им се допаѓа и на купувачите