.

.

Raybestos Rm Сопирачки Eht954h Сопирачка Рампа Сет Одговара изберете: 2003-КИА СОРЕНТО, КИА СЕДОНА

Raybestos Rm Сопирачки Eht954h Сопирачка Рампа Сет Одговара изберете: 2003-КИА СОРЕНТО, КИА СЕДОНА

DEN 1.67
Износ

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара : 2003-2009 КИА СОРЕНТО 2006 КИА СЕДОНА 2007 ХЈУНДАИ ПРИДРУЖБА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите