.

.

Моќност Стоп Задна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-Одговара Мини Купер

Моќност Стоп Задна Сопирачка Рампа Носат Сензор SW-Одговара Мини Купер

DEN 2.00
Износ

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Професионалните монтери препорачуваат замена на сензорите на сопирачките со влошките бидејќи сензорите се подложни на дефект со високо термичко возење велосипед. Програмата Евро-Стоп доаѓа со вашиот избор на електронски сензори за абење поединечно кутии или спакувани со влошки. Нашите сензори се направени да издржат високи температури и да обезбедат добра спроводливост на електродата. Сензор За Абење на подлогата За Сопирање За напојување •инсталација При прицврстување •Создава светлина на контролната табла за да го означи абењето на сопирачката •Способно да издржи високи температури •Одговара : Мини Купер 2010-2007; Купер 2015-2013.

R

Им се допаѓа и на купувачите