.

.

Бенди Сопирачки Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара изберете: ДОЏ ДАКОТА, МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 4МАТИЧЕН ВАГОН

Бенди Сопирачки Диск Сопирачка Рампа Во Собата Одговара изберете: ДОЏ ДАКОТА, МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 4МАТИЧЕН ВАГОН

DEN 4122.56
Износ

Бендикс го водеше патот со експертиза за сопирање преку развивање на иновативни решенија за сопирање и исклучителни квалитетни сопирачки кои се произведени со ништо друго освен најдобри материјали. Стоп за Сопирачките На Бендикс е целосна понуда на влошки за сопирачките што покриваат 99% од возилата во Северна Америка. Вклучува запалени ленти за побрзо пробивање. Дизајниран да ги исполнува спецификациите НА ОЕ за вклопување, форма и функција за да обезбеди безбедни, конзистентни и сигурни перформанси стоп по стоп Бендикс Сопирачки Диск Сопирачка Рампа Постави Овие ое-квалитет на сопирачките обезбеди бучава без запирање перформанси со мулти-слој шипки. Вклучени се ленти за горење и хардвер (кога е применливо). Достапно во керамички или полуметални формули. Одговара Изберете : 2005 ДОЏ ДАКОТА 2006,2008 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 350 4МАТИЧЕН ВАГОН 2004-2007 КРАЈСЛЕР ВКРСТЕН ОГАН 6 Цил 3.2 Л 1997,2000-2002 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 1998-1999 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 320 2007,2009 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 350 4матик 2001-2004 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК 1998-2003 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛК 2003-2004 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ е 320 4матик 2005 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е 320 4МАТИК 6 ЦИЛ 3.2 Л 2008 КРАЈСЛЕР ВКРСТЕН ОГАН И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите