.

.

Светска Мапа Област Килими Шарени Модерна Област Килим За Дневна Соба Спална Соба Машина Перат Расадник Килим 4'6'

Светска Мапа Област Килими Шарени Модерна Област Килим За Дневна Соба Спална Соба Машина Перат Расадник Килим 4'6'

DEN 3.00
Износ

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја предвид разноврсноста, нашиот тепих совршено се комбинира со секој стил на мебел. Без разлика дали вашиот простор е модерен и елегантен или рустикален и пријатен, нашиот килим додава елеганција на секоја средина. Од станови до семејни домови, тоа е совршен избор за секое домаќинство.Карактеристики : теписите се изработени од висококвалитетни ткаенини, кои се апсорбирачки, меки и пријателски за кожата и имаат благо чувство на рака и нема да исчезнат по долго перење.Дизајнот на карактеристиките на тепихот прифаќа технологија ЗА печатење со 3д мастило.силна тродимензионална смисла различни модели, нов дизајн, не-бледнее, трајни и јасни.Мекиот материјал ја намалува бучавата при одење и создава тивка средина за вас. Килимите од областа му нудат на вашето семејство мирно засолниште за одмор на телото и умот по бурниот ден.Широко се користи во дневната соба, спалната соба, канцеларијата, балконот, станот, студентскиот дом итн. Исто така, може да биде внимателен подарок за вашето семејство и пријатели. Разновиден Дизајн : Нашиот килим го надополнува секој декор и додава пријатен допир во вашата соба, што го прави идеален тепих за вашиот дом, канцеларија или студентски дом. Издржлив Материјал : Изработен од висококвалитетни влакна, нашиот килим е долготраен, без пролевање и лесен за одржување, обезбедувајќи ви долгогодишна употреба. Меко и Удобно : Стапнете На нашиот мек килим и почувствувајте ја плишаноста на вашите стапала. Ги одржува прстите топли за време на студеното време и го смирува вашето тело додека стоите или седите. Лесно За Чистење : Збогувајте се со комплицираните рутини за чистење. Овој килим е лесен за чистење и одржување, што го прави практичен избор за зафатени домаќинства.

R

Им се допаѓа и на купувачите