.

.

Чувајте Го Тепихот Чувајте Го Тепихот За Дневна Соба Фан Тепих Област Килим Популарен Тепих Домашен Декор Модерен Килим Популарен Тепих Тематски Килим за дневна С?

Чувајте Го Тепихот Чувајте Го Тепихот За Дневна Соба Фан Тепих Област Килим Популарен Тепих Домашен Декор Модерен Килим Популарен

DEN 2.67
Износ

ДИЗАЈН : во овие теписи што ги произведуваме и продаваме, ние сме ограничени од вашата имагинација, можеме да ткаеме што сакате на тепихот.БАРАЊЕ : ако сакате какво било прилагодување на вашите теписи, ве молиме контактирајте не со КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ" постави прашање" : ѓонот на нашите производи е памук ткаен и произведен како ѓон што не се лизга. Неговата дебелина е 5 мм. КОРИСТИ ПОВРШИНА : можете да го користите вашиот тепих како За Дневна Соба, Тепих, Популарен Тепих, Персонализиран Подарок, Тематски Тепих, Декорација на Домот.КВАЛИТЕТ : бојата на овие теписи што ги испитувате никогаш нема да исчезне, не ја губи својата виталност, помина 8000 тестови за перење и ја зачува својата живост и осветленост како првиот ден. Чувајте Го Тепихот Чувајте Го Тепихот За Дневна Соба Фан Тепих Област Килим Популарен Тепих Домашен Декор Модерен Килим Популарен Тепих Тематски Килим за дневна Соба чувајте00.1 (31"x59")=80x150.

R

Им се допаѓа и на купувачите