.

.

TRCompare 3d Vorte Илузија Оптички Тепих Модерна Црна Дупка Тркалезна Површина Килим Геометриски Анти-лизгање Дневна Подлога Соба Декор Домашни Килими

TRCompare 3d Vorte Илузија Оптички Тепих Модерна Црна Дупка Тркалезна Површина Килим Геометриски Анти-лизгање Дневна Подлога

DEN 383.84
Износ

is_customized : YESModel Број : MOYDT2211010918 Technics : Машина Made Material : 100% Полиестерска Форма : Тркалезно Место : Стил На Миење Дневна Соба : Рачно Перење,Механичко Перење : Дома,ХОТЕЛ,Спална Соба,Декоративен Стил : Модерен Стил Потекло : Континентален Кинески Материјал : 100% Полиестер+Кристален кадифе : Анти-лизгање подлога од латекс со точки Применливи Прилики : Подот Во Дневната Соба/Подот Во Спалната Соба/Детскиот Простор За Играње/Подот Во Кујната/Подот Во Игротеката/Влезот На Вратата/Предност На Производот Во Бањата : (1) Ткаенината Се Чувствува Мека, Удобна, Флексибилна И Антистатичка.(2) лесно за чистење, може да се мие директно со машина за перење или рака, не паѓаат, не бледнеат.(3) нема мирис, нема штетни материи.(4) отпорни на абење, издржливи, отпорни на корозија, перат, отпорни на прашина, никогаш не бледнеат.Известување : 1.Теписите со големи димензии можат да се испраќаат само на меѓународно ниво откако ќе се преклопат. Тепихот што го добивте може да има некои набори, треба да почекате 3-7 дена, тепихот автоматски ќе се врати и наборите ќе исчезнат.2 : големината дозволува грешка од 1 см-5 см.3 : како резултат на серијата производство, ефектот на фотографија со интензитет на светлина ќе има разлика во бојата.За прилагодување : ве Молиме контактирајте не и обезбедете слики и димензии. Ќе го завршиме производството за 48 часа. TRCompare 3d Вител Илузија Оптички Тепих Модерна Црна Дупка Тркалезна Површина Килим Геометриски Анти-лизга Дневна Подлога Соба Декор Домашни Килими.

R

Им се допаѓа и на купувачите