.

.

Сурија Традиционален Колин 6 '7 9 ' Површина Килими CLN2300-679

Сурија Традиционален Колин 6 '7 9 ' Површина Килими CLN2300-679

DEN 1.33
Износ

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено со Шенил-Полиестер, Памук Во Турција и Има Низок Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција.Карактеристики Колекција : Колинколор : Светло-Кафеава, Крем, Црна, Танматеријали : 77% Шенил-Полиестер, 33% Големина На Памук : 6 '7" x 9 'Направено Во Индија Сурија Колин КЛН - 2300 6' 7 "x 9' Килим со Мулти Боја CLN2300-679.

R

Им се допаѓа и на купувачите