.

.

Плетенка Доса Колекција Област Килим 4'x6 ' - Црно-Природно

Плетенка Доса Колекција Област Килим 4'x6 ' - Црно-Природно

DEN 995.52
Износ

Колекцијата Доза го комбинира најдоброто од она што природата може да го понуди. Рачно ткаени и рачно плетени Во Индија со Памук и јута, овие целосно природни килими додаваат мека, земјена атмосфера на секој простор. Неутралните беж и темно сини тонови лесно се интегрираат со различни стилови и бои за да создадат без стрес, целосно природен додаток на секој простор.Карактеристики : висината на Купот е 0,38 инчи боите вклучуваат за секоја опција : Црна-Природна : Црна, Природна Сина-Природна : Сина, Природна-Бела-Црна : Бела, Црно-Бела-Природна : Бела, Природна Плетенка Стил Направен со 60% Памук, 40% Јутехична Шема-отпорна на дамки Тип на ткаење : Рачно Ткаени Одрекувања И Обелоденувања : Совет : нашата намера Е да обезбедиме најточна боја можно кога Прикажувате дигитални слики. Како резултат на разликите во компјутерските монитори, може да има варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и она што се појавува на вашиот екран за што не можеме да бидеме одговорни. Во некои случаи, моделите и боите може да варираат во зависност од големината. Висината на купот е 0,38 инчи. Боите вклучуваат за секоја опција : Црна-Природна : Црна, Природна.

R

Им се допаѓа и на купувачите