.

.

Мојата Мала Чикадна Морнарица Област Килим Од Кавка Дизајни

Мојата Мала Чикадна Морнарица Област Килим Од Кавка Дизајни

DEN 1150.88
Износ

Закответе ја вашата соба со нашиот прекрасен занаетчиски дизајниран, низок куп, ткаен тепих од жакард. Идеален за области со голем сообраќај и повремени излевања. Килим рампа препорачува. Тешка памучна подлога. Лесно за вакуумирање. Низок куп.

R

Им се допаѓа и на купувачите