.

.

Хоторн Колекција Мал Правоаголник Килим Во Морнарица И Беж

Хоторн Колекција Мал Правоаголник Килим Во Морнарица И Беж

DEN 2944.00
Износ

Колекцијата хоторн ја носи класичната убавина надвор од домот со лансирањето на нивната Колекција. Произведено Во Белгија со подобрен полипропилен за дополнителна издржливост, овие килими се погодни за секаде внатре или надвор од куќата. За да се постигнат посложени и елаборирани детали во дизајните, Колекцијата Хоторн користеше специјално развиено ткаење на сисал.Карактеристики : Боја На Производот : Морнарица И Бежпроизвод Материјал : Полипропиленпродукт Ткаат : Машина Направена Форма На Производ : Мал Правоаголник (3'x5' - 4'x6')Спецификации : Вкупни Димензии На Производот : 48"W x 60" Dproduct Тежина : 7.82000017166137 lbs Hawthorne Колекција Мал Правоаголник Килим во Морнарица и Беж.

R

Им се допаѓа и на купувачите