.

.

Нулум Modernела Модерна Геометриска Памучна Рамна Површина Килим, 5 '8', Сива

Нулум Modernела Модерна Геометриска Памучна Рамна Површина Килим, 5 '8', Сива

DEN 768.80
Износ

Овој тепих е изграден од освежувачки лесна мешавина од памук што ќе му даде на вашиот простор добредојдена и неверојатна привлечност. Оваа геометриска шема ќе донесе прекрасен модерен блесок во вашиот дом. • Нулум Modernела Модерен Геометриски Памучен Рамен Тепих • Машина Направена • Направена Во Индија • Материјал : 90% Памук, 10% Полиестер • Подлога : Без Подлога • Поставување : Внатрешен • Препорачани Простории : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Кујна.

R

Им се допаѓа и на купувачите