.

.

Миликен Дизајн Центар Област ТЕПИХ НАСЛЕДСТВО ПЧЕНКА II Наследство Пченка Ii 10' 9 13' 2 Правоаголник

Миликен Дизајн Центар Област ТЕПИХ НАСЛЕДСТВО ПЧЕНКА II Наследство Пченка Ii 10' 9 13' 2 Правоаголник

DEN 1.33
Износ

Производител : Миликен Килими Колекција : Миликен Дизајн Центар Килими Стил : Миликен Дизајн Центар Килими : 4000028345 04306 Спецификации : Потекло : Направени Во Сад Миликан Килими Машина Направени Наследство, 04306 ПЧЕНКА II, 10 '9x13'2-Површина килим.

R

Им се допаѓа и на купувачите