.

.

Нозе Розова Виолетова Бушава Област Килими За Дневна Соба

Нозе Розова Виолетова Бушава Област Килими За Дневна Соба

DEN 1.33
Износ

Мекиот меки килим не е погоден само за девојчиња момчиња спална соба, туку и погоден за дневна соба, детска соба, кујна соба, расадник, студентски дом, игротека, стан, домашна канцеларија. €Супер Меко Чувство - овој нејасен килим е изграден со мека кадифена површина и мемориска пена, оставете го овој килим да се чувствува мек и луксузен, направете ги вашите деца и бебе поудобни и топли кога играат на подот. ●Премиум Материјали-Овој мек мек килим е изработен од издржлив синтетички микрофибер, што го прави тепихот во вашата спална соба поудобен и мек. Тепихот со бушава област има силна цврстина, не пролева, не избледува и нема мирис, создавајќи пријатна област за децата и вашето семејство.

R

Им се допаѓа и на купувачите