.

.

Американско Знаме Врата Влезот Тепих Површина Килим Кат Мат Дома Декор

Американско Знаме Врата Влезот Тепих Површина Килим Кат Мат Дома Декор

DEN 2016.00
Износ

Овој уникатен вратар може да го украси вашиот дом и да го покаже вашиот посебен стил.Поддржан со неопренова гумена нелизгачка подлога.Отпорен На Дамки, Супер Меко Чувство На Раката.Големина : 23, 6х15, 7инч ИЛИ 30х18инч. Овој уникатен вратар може да го украси вашиот дом и да го покаже вашиот посебен стил. Поддржан со неопренова гумена нелизгачка подлога. Отпорен На Дамки, Супер Меко Чувство На Раката. Големина : 23, 6х15, 7инч ИЛИ 30х18инч.

R

Им се допаѓа и на купувачите