.

.

Црна И Бела Јута Плетенка Килим Фт Круг

Црна И Бела Јута Плетенка Килим Фт Круг

DEN 447.84
Износ

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. 100-проценти плетени килими од јута, просечната големина е 48 инчи или 4 стапки тркалезна. Големината и бојата ќе се разликуваат малку бидејќи производот е рачно обоен. Не постојат два килими идентични. Поради процесот на правење килими, боите може да се пренесат. Препорачуваме да користите подлога за тепих за да спречите лизгање и пренесување на бојата. Прави совршен тепих за под мала маса, кујнска подлога, тепих за бања, тепих за влез, гаражна подлога и многу повеќе - достапен во асортиман на големини и бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите