.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Инфинити ЦГ Беж Камче Металик: оз. Основна и Јасна Боја За Прскање на Допир одговара изберете: 1996-ИНФИНИТИ I30, 1993-INFINITI J30

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Инфинити ЦГ Беж Камче Металик: оз. Основна и Јасна Боја За Прскање на Допир одговара изберете:

DEN 383.84
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 1996-1998 ИНФИНИТИ I30 1993-1997 ИНФИНИТИ J30 1991-1996 ИНФИНИТИ G20 1990-1996 ИНФИНИТИ Q45 1990-1992 INFINITI M30 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите