.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Фолксваген Лд1д Двојно Жолта: оз. Основна Боја За Спреј За Допир се Вклопува изберете: ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА, ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Фолксваген Лд1д Двојно Жолта: оз. Основна Боја За Спреј За Допир се Вклопува изберете:

DEN 3.33
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 2002 ФОЛКСВАГЕН НОВА БУБА 2003 ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите