.

.

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Абонос Бисер Рс Ауди

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Абонос Бисер Рс Ауди

DEN 383.84
Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 4З. За : Абонос Перл Ауди РС6. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

R

Им се допаѓа и на купувачите