.

.

Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Бела Метална Мат-Низок Сјај Алпина Б БМВ

Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Бела Метална Мат-Низок Сјај Алпина Б БМВ

DEN 383.84
Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и премиум прајмер отпорен на корозија со висока градба. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 490. За : Бела Метална Мат-Низок Сјај Бмв Алпина Б6. Вклучува Една Фаза + Буквар. Направени во САД!.

R

Им се допаѓа и на купувачите