.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Chevrolet 9V Dokin Тен: оз. Основна и Јасна Боја За Прскање На Допир Се Вклопува изберете:, ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Chevrolet 9V Dokin Тен: оз. Основна и Јасна Боја За Прскање На Допир Се Вклопува изберете:,

DEN 862.56
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 2003,2005 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 2005,2010-2012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 2003 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 2003,2005 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 2005 ШЕВРОЛЕТ АСТРО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите