.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Фолксваген LR5W Луна Синиот Бисер: оз. Основна Боја За Спреј За Допир се Вклопува изберете: 2004-ФОЛКСВАГЕН ФАЕТОН

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Фолксваген LR5W Луна Синиот Бисер: оз. Основна Боја За Спреј За Допир се Вклопува изберете:

DEN 383.84
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 2004-2006 ФОЛКСВАГЕН ФАЕТОН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите