.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Мицубиши Т Балбоа Сина Мика: оз. Основна и Јасна Боја За Прскање на Допир одговара на избери: 1994-МИЦУБИШИ МОНТЕРО, 1994 - МИЦУБИШИ

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Мицубиши Т Балбоа Сина Мика: оз. Основна и Јасна Боја За Прскање на Допир одговара на

DEN 383.84
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 1994-1997 МИЦУБИШИ МОНТЕРО 1994-1995 МИЦУБИШИ МИРАЖ 1994-1995 МИЦУБИШИ ЕКСПО и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите