.

.

Крајслер САФИР СИН МЕТАЛИК Ц2254ИС Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

Крајслер САФИР СИН МЕТАЛИК Ц2254ИС Кварт Основен Слој Автомобилска Боја

DEN 1.33
Износ

Вашата нарачка се обработува со помош на нашата компјутерска контролирана опрема за мешање, мешање на нијанси и врзива со врвен квалитет според формулата ЗА боја ОЕ. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Основниот слој бара проѕирен горниот слој за подобрување и заштита на бојата. • Еден литар боја за основно палто од уретан - Намалете 4 : 1 за прскање. • Важно, тестирајте ја бојата за прскање на приложената тест картичка за да го потврдите совпаѓањето на бојата пред да ја нанесете . * Инструкции вклучени Форд • Бик. 2013;2014;2015;2016;2017;2018. КР. Норси Блу Металик. Еден Кварт Уретански Основен Слој. Произведено во САД. Форд Бик 2013-18 Норси Блу Металик КР Кварт База Палто Автомобилската Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите