.

.

Дупли-Боја Епае Премиум Акрилик Емајл Спреј Боја, оз

Дупли-Боја Епае Премиум Акрилик Емајл Спреј Боја, оз

DEN 1.67
Износ

Одземете Специјализира Во Производството На Нови Ц Оски За Сите Патнички Автомобили И Лесни Камиони На Патот Денес. Со Над 1.300 Единици За Чување Акции Кои Покриваат Повеќе Од 21.000 Апликации, Сигурно Ќе Ја Пронајдете Вистинската Оска За Вашето Возило. За оваа ставка Ова одговара на вашиот . Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел. 100 проценти нова произведена оска. Секоја оска од одземање доаѓа со целиот потребен хардвер и маснотии потребни за да се заврши инсталацијата. Секоја оска од одземање доаѓа со целиот потребен хардвер и маснотии потребни за да се заврши инсталацијата. Дополнителни Карактеристики Боја : Сјај Црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите