.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Инфинити Сребрен Мраз Металик: оз. Прајмер и База Допир Спреј Боја Одговара избери: 1990-ИНФИНИТИ М30

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Инфинити Сребрен Мраз Металик: оз. Прајмер и База Допир Спреј Боја Одговара избери: 1990-ИНФИНИТИ

DEN 2.00
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 1990-1992 ИНФИНИТИ М30 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите