.

.

Бои Компатибилни Со Сааб 9-1999 - Точен Натпревар Допир Боја И Јасен Слој

Бои Компатибилни Со Сааб 9-1999 - Точен Натпревар Допир Боја И Јасен Слој

DEN 1.33
Износ

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за автомобили. Нашиот оем точен натпревар СААБ (268 Сребрена Металик) автоматската боја е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ЗАВРШНИЦА на ВАШИОТ автомобил.Ние сме познати по нашиот "Совршен Натпревар" допрете автомобилски бои. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автоматска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиентите. Секоја тегла боја за автомобил е измешана по нарачка и бојата гарантирано одговара на оригиналната оем завршница на вашиот АВТОМОБИЛ, камион ИЛИ ТЕРЕНЕЦ СААБ. Нашите бои може да се користат со апликации за воздушни четки. Нашиот квалитетен проѕирен капут одлично ја подобрува и заштитува бојата за допир за автомобили. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Тегла Допир Боја е одлична за помали поправки на браници, браници и врати. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот Код ЗА Боја НА СААБ" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за допир на автомобилот можат да ги поправат сите видови карпести чипови и гребнатини на клучевите од бојата НА ВАШИОТ СААБ. Поправете го вашиот браник, браник, хауба, четвртина панел, покрив и многу повеќе. СААБ (268 Сребрена Металик) Тегла За Допир/Комплет За Проѕирно Палто вклучува : Од Суштинско значење за постигнување на "совршен натпревар" . Тегла Боја 0.25 мл . Тегла Јасен Слој 0.25 мл . 4 Премиум Апликација Даберс . 1 Крпа за продавница без Влакненца. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

R

Им се допаѓа и на купувачите