.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд СП Среден Челик Сина Металик: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање на Допир избери: 2000-ФОРД ЕКСКУРЗИЈА, ФОРД ФРИСТА?

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд СП Среден Челик Сина Металик: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање на Допир

DEN 0.33
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 2000-2001 ФОРД ЕКСКУРЗИЈА 2005 ФОРД ФРИСТАР 1999-2000 ФОРД ВИНДСТАР 2005 ФОРД ТАНДЕРБЕРД 1999-2000 ФОРД КОНТУРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите