.

.

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Џип Зелен Метален Либерти Џип

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Џип Зелен Метален Либерти Џип

DEN 2.33
Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : PGJ. За : Џип Зелена Металик Џип Слобода. Вклучува Подлога. Направени во САД!.

R

Им се допаѓа и на купувачите