.

.

Луксузен Глечер Бел Металик

Луксузен Глечер Бел Металик

DEN 1.67
Износ

Насликајте ги вашите автомобили на вистински начин Со Луксузниот Глечер Пласти натопи Во Бел Металик. Таа се спротивставува на влага, киселини и алкалини, така што вашиот за да се спречи ' рѓа и корозија. Можете брзо да го излупите за лесно отстранување. Пластичната боја останува флексибилна и еластична и нема да стане кршлива или пукнатина, дури и во екстремни временски услови. Луксузен Глечер Бел Металик : Се Спротивставува на влага, киселини и алкалини. Металната автоматска боја е способна за лупење за лесно отстранување. Заштитува од електричен шок. Анти-лизгање, анти-лизгање, отпорни на триење. Останува флексибилен и растеглив. Нема да станат кршливи или пукнатини дури и во екстремни временски услови. Plasti dip® може да се користи за премачкување дрво, метал, стакло, јаже, пластика, гума, бетон, алати и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите