.

.

Крајслер 2003 - Полноќен Син Бисер Бб Оз Основен Слој & Јасно

Крајслер 2003 - Полноќен Син Бисер Бб Оз Основен Слој & Јасно

DEN 751.84
Износ

Направени со користење на компјутерски контролирани мешање опрема обезбедување на ое боја код натпревар, со користење на најдобар квалитет на нијанси и врзива, и спакувани во 1 МЛ шише или парична казна врвот апликатор четки. Совршен за мали допири, карпести чипови или гребнатини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден 1 мл. шише боја на база на уретан измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. И еден 1 мл. шише со ув отпорен јасен слој. * Одлична основна боја за палто базирана на уретан во шише од 1 мл и проѕирно палто • • Четка боја на затворен тест картичка за да се потврди боја натпревар пред аплицирање . * Инструкции вклучени Крајслер • 300М. 2003;2004. ББ8. Полноќ Син Бисер. 1 Мл Основен Слој Од Шише И Проѕирен Капут. Вклучува 2 Четки За Апликатори Со Фини Врвови. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

R

Им се допаѓа и на купувачите