.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Понтијак 87У Бисер Црна: оз. База И Јасна Боја За Прскање На Допир

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Понтијак 87У Бисер Црна: оз. База И Јасна Боја За Прскање На Допир

DEN 383.84
Износ

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 2009 ПОНТИЈАК Г3 БРАН 2010 ПОНТИЈАК Г3 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите