.

.

Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Сино Темно Мастило Мк Линколн

Допрете Едностепена Плус Боја За Прскање Со Прајмер Компатибилна Со Сино Темно Мастило Мк Линколн

DEN 1.00
Износ

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комплетот вклучува и премиум прајмер отпорен на корозија со висока градба. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : М7187А. За : Темно Мастило Сино Металик Линколн МККС. Вклучува Една Фаза + Буквар. Направени во САД!.

R

Им се допаѓа и на купувачите