.

.

Сатурн Е Црн Галон Едностепена Боја за Автомобил Камион или Авто

Сатурн Е Црн Галон Едностепена Боја за Автомобил Камион или Авто

DEN 1439.20
Износ

Секој Комплет содржи 1 Галон едностепена боја може да биде јасна обложена ако сакате Дизајнирана За апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Ултра издржлив финиш во една фаза не бара јасен слој. Факултативна уретан зацврстувач продаваат одделно Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Т.е.-41-Сатурн-ЛС1-БГ-ССК-6ХИЕ. За Автомобил или Камион : 2004 - Сатурн ЛС1 41 Црна Галон Едностепена Боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите