.

.

Симпатична и пријатна сет за пинови за коса, пакувања

Симпатична и пријатна сет за пинови за коса, пакувања

DEN 158.08
Износ

Долга или кратка коса .. не е важно, можете да додадете прекрасен акцент на вашиот стил со треперливи иглички за коса. Лизгајте ги и гледајте како летаат комплиментите. Материјал : Синтетички материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 10 пинови за коса. Затворање : Боби пин. Карактеристики : украсени акценти. Women'sенски 10-пакувања за коса од симпатична и пријатна.

R

Им се допаѓа и на купувачите