.

.

Отпорник на вентилатор на вентилаторот за автомобили за Chevrolet Avalanche 2003-2006

Отпорник на вентилатор на вентилаторот за автомобили за Chevrolet Avalanche 2003-2006

DEN 2.00
Износ

Отпорот на вентилаторот на вентилаторот на автомобилот има добри перформанси, стабилни карактеристики и добра сигурност. Направено од пластика, метален материјал, издржлив за употреба. Резисторот на моторот на вентилаторот наизменична струја се наоѓа на долната цртичка на патникот и е лесно достапен со отстранување на неколку завртки. Добар натпревар и добар избор за директна замена на оригиналните делови. Лесно за инсталирање, директна замена за стариот или скршен. Ве молиме, потврдете ги моделот, моделот и годината на вашиот автомобил пред да купите за да избегнете дополнителни загуби. Ова е не-OEM производ, само додаток! Fitment : За Гран-при на Понтијак 2004-2008, за Олдсмобиле Бравада 2003-2004 година, за GMC Sierra 1500 2003-2006, за GMC Yukon 2003-2006, за GMC Proyy 2003-2009, за GMC Yukon XL 1500 2003-2006, за GMC Sierra 2500 HD 2003-2006, за GMC Protoy XL 2003-2006, за GMC Sierra 3500 Classic 2007, за GMC Sierra 1500 HD 2003, за GMC Sierra 1500 HD 2005-2006, за Chevrolet Monte Carlo 2004-2007,for Chevrolet Impala 2004-2011,for Chevrolet Tahoe 2003-2006,for Chevrolet Avalanche 1500 2003-2006,for Chevrolet Silverado 1500 2003-2006,for Chevrolet Suburban 1500 2003-2006,for Chevrolet Silverado 1500 HD 2003,for Chevrolet Silverado 1500 HD 2005-2006,for Chevrolet Silverado 3500 Classic 2007,for Chevrolet Silverado 2500 HD Classic 2007,for Cadillac Escalade EXT 2003-2006,for Cadillac Escalade ESV 2003-2006,for Cadillac Escalade 2003-2006,for Buick Lacrosse 2005-2009, за Buick Century 2005, за Buick Rainier 2004 1581773 Car Blower On Motor Motor Resor за Chevrolet Avalanche 1500 2003-2006 OE Број : 1581773. Материјал : Метал, пластика. Боја : сив, сребрен тон. Број на пин : 5. Дијаметар на дупката за монтирање : 6mm / 0.24 ". Големина : 13x5.1x7cm / 5.12" x2.01 "x2.76" (l*w*h). Вклучен пакет : 1 x Автомобил вентилатор на вентилаторот на вентилаторот; 2 x завртки.

R

Им се допаѓа и на купувачите