.

.

Пиво Jacејкобјан Голд Пинкхам позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри

Пиво Jacејкобјан Голд Пинкхам позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри

DEN 0.67
Износ

Оваа цветна позадина на obејкоб има боемска талент со метална златна позадина и мотиви инспирирани од Марокан. Незавиден не ткаен материјал. 25.2-во повторување, капка натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите