.

.

Слики, дома е местото каде што мојата loveубов е 20x20, украсна платно wallидна уметност

Слики, дома е местото каде што мојата loveубов е 20x20, украсна платно wallидна уметност

DEN 2.00
Износ

Печатено со мастила со врвен квалитет, овие производи од платно се отпорни на избледени, со цврсти или галерии за завиткување и се протегаат преку рамка од дрво. Достапно со декоративна рамка за обликување. Feng Framed Canvas Wallидна уметност : Underglass, полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание. 12 "x 12" убаво врамена декоративна wallидна уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите