.

.

Трговска марка ликовна уметност Флорисон 33 платно уметност од Алан Блаустин, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност Флорисон 33 платно уметност од Алан Блаустин, златна украсна рамка

DEN 1.33
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Флорисон 33“ платно уметност од Алан Блаустин, злато украсена рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите