.

.

Трговска марка ликовна уметност Подарок за вас - змеј 3 платно уметност од ennенифер Нилсон, црна мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Подарок за вас - змеј 3 платно уметност од ennенифер Нилсон, црна мат, рамка од бреза

DEN 0.67
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на ликовната уметност „Подарок за вас - змеј 3“ платно уметност од ennенифер Нилсон, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : ennенифер Нилсон. Тема : Уметност за деца. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите