.

.

Tuphell Industries Тропски летен рајски плажа куќа палми платно платно wallидна уметност, 17, дизајн од Нина Муис Дизајн на површина

Tuphell Industries Тропски летен рајски плажа куќа палми платно платно wallидна уметност, 17, дизајн од Нина Муис Дизајн на

DEN 1199.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметничките дела се однесуваат на : домување; Зграда; Куќа; Куќа; Дрво; Растенија; Графики ;. Дизајн од Нина Муис Дизајн на површина.

R

Им се допаѓа и на купувачите