.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Carson Kressley - Captain McGowan' Farm животни - портокалова, црна боја

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Carson Kressley - Captain McGowan' Farm животни - портокалова, црна боја

DEN 383.84
Износ

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Carson Kressley - Captain Mc Gowan' Farm Animal - портокалова, црна Карсон Кресли - капетан Мекгоуан, е вешто изработено модерно уметничко дело од фармата од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на фарма на животни за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите