.

.

Трговска марка ликовна уметност на лов III платно уметност по боја пекарница бела мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност на лов III платно уметност по боја пекарница бела мат, сребрена рамка

DEN 3.33
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „на лов III“ платно уметност по бои пекари бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите