.

.

Авенија на пистата луѓе и портрети wallидни уметнички платно печати „Мариса Андерсон“ - капејќи портрети на меланин - зелена, кафеава

Авенија на пистата луѓе и портрети wallидни уметнички платно печати „Мариса Андерсон“ - капејќи портрети на меланин - зелена,

DEN 2.67
Износ

Авенија на пистата луѓе и портрети wallидни уметности платно печати „Мариса Андерсон“ - капејќи ги портретите на меланин - зелена, Браунмариса Андерсон - капе меланин, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Луѓето дизајнираат со тема портрети за да ви донесат совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите