.

.

Трговска марка ликовна уметност зајдисонце платно уметност од Јеил Гурни, црна мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност зајдисонце платно уметност од Јеил Гурни, црна мат, сребрена рамка

DEN 2601.60
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „зајдисонце“ платно уметност од Јеил Гурни, Црна мат, Сребрена рамка : Уметник : Јеил Гурни. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите