.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Lunar Frenchie' кучиња и кутриња - жолти, сиви

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Lunar Frenchie' кучиња и кутриња - жолти, сиви

DEN 1.00
Износ

Пистата авенија животни wallидни уметности платно ги отпечати „лунарните француски“ кучиња и кутриња - жолти, сиви. Лунар Французинот, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна жолта боја, ова ликовно печатење од страна на Авенијата Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите