.

.

Трговска марка ликовна уметност танчерка со букет, 1877 платно уметност од Едгар Дегас, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност танчерка со букет, 1877 платно уметност од Едгар Дегас, златна украсна рамка

DEN 2.00
Износ

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини 11 "x 11". Тема : Портрет. Златна рамка. Материјал : Архивска хартија, акрилик. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со танчер што држи букет.

R

Им се допаѓа и на купувачите