.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „таа оди како оваа“ модни цитати и изреки - бело, црно

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „таа оди како оваа“ модни цитати и изреки - бело, црно

DEN 271.84
Износ

Таа оди вака, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со модни цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите