.

.

Трговска марка ликовна уметност линии платно уметност од здраво ангел, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност линии платно уметност од здраво ангел, бел мат, дрвена рамка

DEN 3.00
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „линии“ платно уметност од здраво ангел, бел мат, дрвена рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите