.

.

Трговска марка ликовна уметност ТОИЛЕНСКИ ткаенини v платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност ТОИЛЕНСКИ ткаенини v платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка

DEN 2601.60
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Toile ткаенини v“ платно уметност по боја пекарница бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите